... Privātuma politika ...

Privātuma politika

Privātuma politika

Atjaunota 2023-03-10


DEAC.EU (turpmāk tekstā "mēs", "mūsu" vai "mūs") ir apņēmusies aizsargāt jūsu privātumu. Šajā Privātuma politikā ir izskaidrots, kā DEAC.EU vāc, izmanto un izpauž jūsu personisko informāciju.

Šī Privātuma politika attiecas uz mūsu tīmekļa vietni un ar to saistītajiem apakšdomēniem (kopā saukti "Pakalpojums"), kā arī uz mūsu lietojumprogrammu DEAC.EU. Piekļūstot mūsu Pakalpojumam vai izmantojot to, jūs apliecināt, ka esat izlasījis, sapratis un piekrītat jūsu personiskās informācijas vākšanai, glabāšanai, izmantošanai un izpaušanai, kā aprakstīts šajā Privātuma politikā un mūsu Pakalpojuma sniegšanas noteikumos.

 

Definīcijas un galvenie termini

Lai šajā Privātuma politikā pēc iespējas skaidrāk izskaidrotu situāciju, ikreiz, kad ir atsauce uz kādu no šiem terminiem, tie ir precīzi definēti:

  - Sīkdatne: neliels daudzums datu, ko ģenerē tīmekļa vietne un saglabā jūsu tīmekļa pārlūkprogramma. Tā tiek izmantota, lai identificētu jūsu pārlūkprogrammu, nodrošinātu analīzi un atcerētos informāciju par jums, piemēram, jūsu valodas izvēli vai pieteikšanās informāciju.
  - Uzņēmums: ja šajā politikā ir minēts "uzņēmums", "mēs", "mums" vai "mūsu", tas attiecas uz SIA "Digitālās Ekonomikas Attīstības Centrs" (Čuibes iela 17, Rīga, LV-1063 Latvija), kas ir atbildīgs par jūsu informāciju saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku.
  - Valsts: kur atrodas DEAC.EU vai DEAC.EU īpašnieki/nodibinātāji, šajā gadījumā tā ir Latvija.
  - Klients: attiecas uz uzņēmumu, organizāciju vai personu, kas reģistrējas DEAC.EU Pakalpojuma izmantošanai, lai pārvaldītu attiecības ar jūsu patērētājiem vai pakalpojumu lietotājiem.
  - Ierīce: jebkura ar internetu savienota ierīce, piemēram, tālrunis, planšetdators, dators vai jebkura cita ierīce, ko var izmantot, lai apmeklētu DEAC.EU un izmantotu pakalpojumus.
  - IP adrese: Katrai ierīcei, kas pieslēgta internetam, tiek piešķirts numurs, ko sauc par interneta protokola (IP) adresi. Šos numurus parasti piešķir ģeogrāfiskos blokos. IP adresi bieži var izmantot, lai noteiktu atrašanās vietu, no kuras ierīce pieslēdzas internetam.
  -Personāls: attiecas uz tām personām, kuras ir nodarbinātas DEAC.EU vai ar kurām ir noslēgts līgums par pakalpojumu sniegšanu kādas puses vārdā.
  - Personas dati: jebkura informācija, kas tieši, netieši vai saistībā ar citu informāciju, tostarp personas identifikācijas numuru, ļauj identificēt fizisku personu.
  - Pakalpojums: attiecas uz DEAC.EU sniegto pakalpojumu, kas aprakstīts relatīvajos noteikumos un šajā platformā.
  - Trešo pušu pakalpojumi: attiecas uz reklāmdevējiem, konkursu sponsoriem, reklāmas un mārketinga partneriem un citiem, kas nodrošina mūsu saturu vai kuru produkti vai pakalpojumi, mūsuprāt, varētu jūs interesēt.
  - Tīmekļa vietne: DEAC.EU. vietne, kurai var piekļūt, izmantojot šo URL: www.deac.eu
  -Jūs: fiziska vai juridiska persona, kas ir reģistrējusies DEAC.EU, lai izmantotu Pakalpojumus.

 

Kādu informāciju mēs apkopojam?

Mēs vācam informāciju no jums, kad apmeklējat mūsu vietni, reģistrējaties mūsu vietnē, veicat pasūtījumu, abonējat mūsu informatīvo biļetenu, atbildat uz aptauju vai aizpildāt veidlapu.

Daži no mūsu apkopotās informācijas piemēriem:

1. Jūsu sniegtā informācija:

Kontaktinformācija. Reģistrējoties kontā, mēs varam lūgt jūsu kontaktinformāciju, piemēram, vārdu, uzņēmuma nosaukumu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru. Veidojot lietotāja kontu, jūs sniedzat personisko informāciju (piemēram, savu lietotājvārdu un paroli), kā arī citu informāciju, ko ievadāt vai sniedzat, izmantojot mūsu vietni.

Cita personiska informācija. Tas attiecas uz informāciju, ko var pamatoti izmantot, lai tieši vai netieši sasaistītu datu subjektu, atsaucoties uz identifikatoru, piemēram, vārdu, identifikācijas numuru, atrašanās vietas informāciju, tiešsaistes identifikatoru (piemēram, IP adresi), vai uz vienu vai vairākiem faktoriem, kas raksturīgi šīs fiziskās personas fiziskajai, fizioloģiskajai, ģenētiskajai, garīgajai, ekonomiskajai, kultūras vai sociālajai identitātei.

Saziņa. Ja sazināties ar mums tieši, izmantojot vietnē DEAC.EU pieejamo tiešsaites atbalstu vai e-pastu, mēs varam iegūt vairāk informācijas par jums, tostarp jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, ziņu un/vai pielikumus, ko mums sūtāt, un citu informāciju, ko esat nolēmis sniegt.

Maksājumu informācija. Kad iegādājaties pakalpojumu tieši ar mūsu starpniecību, jūsu bankas konta informācija tiek nosūtīta mūsu trešās puses maksājumu apstrādātājam. Jūsu finanšu konta informācija netiek glabāta mūsu serveros, taču mums ir piekļuve tai, izmantojot mūsu trešās puses maksājumu apstrādātāju, un mēs varam to saglabāt, lai izmantotu pieejamās pakalpojumu abonēšanas iespējas.

2. Informācija, ko mēs apkopojam, kad izmantojat mūsu pakalpojumus:

Sīkdatnes un citas izsekošanas tehnoloģijas. Tāpat kā lielākā daļa vietņu, arī mūsu vietne automātiski vāc un reģistrē noteiktu informāciju. Turklāt, kad izmantojat mūsu pakalpojumus, mēs varam automātiski vākt dažus datus no jūsu ierīces. Interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas tips, interneta pakalpojumu sniedzējs, atsauces/izejošās lapas, operētājsistēma, datuma/laika zīmogs, klikšķu plūsmas dati, mērķlapa un atsauces URL ir daži no datu piemēriem, kurus var iekļaut. Kad piekļūstat mūsu pakalpojumiem, jūsu datorā vai citā ierīcē var tikt ievietota sīkdatne, lai apkopotu šos datus. Lai uzzinātu vairāk par DEAC.EU sīkdatnēm, aicinām izlasīt mūsu Sīkdatņu politiku.

Mūsu pakalpojumu izmantošana. Kad izmantojat mūsu pakalpojumus, mēs varam vākt datus par to, kā jūs mijiedarbojaties ar tiem un tos izmantojat, tostarp par to, cik daudz atmiņas un apstrādes jaudas tiek izmantots, cik daudz vietas tiek izmantots, kā jūs pārvietojaties mūsu pakalpojumos un sistēmas līmeņa rādītājus. Mēs izmantojam šo informāciju, lai nodrošinātu pakalpojumu darbību, uzturētu un uzlabotu to funkcionalitāti un lietošanu, radītu jaunas funkcijas, aizsargātu mūsu pakalpojumu un lietotāju drošību un drošumu, kā arī piedāvātu labāku klientu apkalpošanu. Turklāt mēs izmantojam šo informāciju, lai izveidotu apkopotu analīzi un biznesa izlūkdatus, kas palīdz mums vadīt uzņēmumu, nodrošināt tā drošību, pieņemt gudrus lēmumus un vajadzības gadījumā sniegt darbības pārskatus.

3. Informācija, ko saņemam no trešajām pusēm

Trešās puses konti. Ja nolemjat sasaistīt trešās puses kontu ar mūsu Pakalpojumiem, mēs saņemsim informāciju par šo kontu, piemēram, jūsu trešās puses konta autentifikācijas marķieri, lai atļautu sasaisti. Ja vēlaties ierobežot mums pieejamo datu apjomu, jums jāpārbauda savu trešo pušu kontu konfidencialitātes iestatījumi, lai noskaidrotu, kādas alternatīvas ir pieejamas.


Kā mēs izmantojam savākto informāciju?

Jebkuru no jums savākto informāciju var izmantot vienā no šādiem veidiem:

  - Lai personalizētu jūsu pieredzi (jūsu informācija palīdz mums labāk reaģēt uz jūsu individuālajām vajadzībām)
  - Lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietni (mēs nepārtraukti cenšamies uzlabot mūsu tīmekļa vietnes piedāvājumu, pamatojoties uz informāciju un atsauksmēm, ko saņemam no jums)
  - Lai uzlabotu klientu apkalpošanu (jūsu informācija palīdz mums efektīvāk reaģēt uz jūsu klientu apkalpošanas pieprasījumiem un atbalsta vajadzībām)
  - Lai apstrādātu darījumus
  - Lai pārvaldītu konkursu, akciju, aptauju vai citu vietnes funkciju.
  - Lai nosūtītu periodiskus e-pasta ziņojumus


Kad DEAC.EU izmanto galalietotāju informāciju no trešām personām?

DEAC.EU apkopos Galalietotāja datus, kas nepieciešami, lai sniegtu DEAC.EU pakalpojumus mūsu klientiem.

Galalietotāji var brīvprātīgi sniegt mums informāciju, ko viņi ir padarījuši pieejamu sociālo mediju vietnēs. Ja sniedzat mums šādu informāciju, mēs varam apkopot publiski pieejamu informāciju no jūsu norādītajām sociālo mediju vietnēm. Varat kontrolēt, cik daudz informācijas par jums tiek publiskots sociālo tīklu vietnēs, apmeklējot šīs vietnes un mainot konfidencialitātes iestatījumus.


Kad DEAC.EU izmanto trešo personu sniegto klientu informāciju?

Sazinoties ar mums, mēs saņemam noteiktu informāciju no trešām personām. Piemēram, kad jūs iesniedzat mums savu e-pasta adresi, lai izrādītu interesi kļūt par DEAC.EU klientu, mēs saņemam informāciju no trešās puses, kas DEAC.EU sniedz automatizētus krāpšanas atklāšanas pakalpojumus. Reizēm mēs apkopojam arī informāciju, kas ir publiski pieejama sociālo mediju vietnēs. Varat kontrolēt, cik daudz informācijas par jums tiek publiskots sociālo tīklu vietnēs, apmeklējot šīs vietnes un mainot konfidencialitātes iestatījumus.

Vai mēs dalāmies savāktajā informācijā ar trešajām pusēm?

Mēs varam kopīgot savākto informāciju, gan personisku, gan nepersonisku, ar trešajām pusēm, piemēram, reklāmdevējiem, konkursu sponsoriem, reklāmas un mārketinga partneriem un citiem, kas nodrošina mūsu saturu vai kuru produktus vai pakalpojumus mēs izmantojam. Mēs varam arī kopīgot šo informāciju ar saviem pašreizējiem un turpmākiem saistītajiem uzņēmumiem un uzņēmējdarbības partneriem, un, ja mēs esam iesaistīti apvienošanā, aktīvu pārdošanā vai citā uzņēmējdarbības reorganizācijā, mēs varam arī kopīgot vai nodot jūsu personisko un cita veida informāciju saviem tiesību pārņēmējiem.

Mēs varam kopīgot daļu no mūsu žurnāla datņu datiem, tostarp IP adreses, analīzes nolūkos ar trešajām pusēm, piemēram, tīmekļa analītikas partneriem, lietojumprogrammu izstrādātājiem un reklāmas tīkliem. Ja jūsu IP adrese tiek kopīgota, to var izmantot, lai novērtētu vispārējo atrašanās vietu un citus tehniskos datus, piemēram, savienojuma ātrumu, to, vai esat apmeklējis vietni kopīgotā vietā, un vietnes apmeklēšanai izmantotās ierīces veidu. Tās var apkopot informāciju par mūsu reklāmām un to, ko redzat vietnē, un pēc tam nodrošināt mums un mūsu reklāmdevējiem revīzijai, pētījumiem un ziņojumiem nepieciešamos datus.

Mēs varam arī izpaust personisku un nepersonisku informāciju par jums valsts vai tiesībaizsardzības iestāžu amatpersonām vai privātpersonām, ja pēc saviem ieskatiem uzskatām, ka tas ir nepieciešams vai ir lietderīgi, lai reaģētu uz prasībām, tiesvedību (tostarp tiesas pavēstēm), aizsargātu mūsu vai trešās puses tiesības un intereses, sabiedrības vai jebkuras personas drošību, lai novērstu vai pārtrauktu nelikumīgas, neētiskas vai juridiski sodāmas darbības vai lai citādi izpildītu piemērojamos tiesas rīkojumus, likumus, noteikumus un normas.

Mēs izmantojam analītikas pakalpojumu sniedzējus, piemēram, Google Analytics. Google Analytics izmanto sīkdatnes, lai apkopotu neidentificējošu informāciju. Google piedāvā dažas papildu konfidencialitātes iespējas attiecībā uz Analytics sīkdatnēm vietnē https://www.google.com/policies/privacy/partners/.

Kur un kad tiek vākta informācija no klientiem un galalietotājiem?

DEAC.EU apkopos jūsu iesniegto personisko informāciju. Mēs varam saņemt personisko informāciju par jums arī no trešajām pusēm, kā aprakstīts iepriekš.


Kā mēs izmantojam jūsu e-pasta adresi?

Iesniedzot savu e-pasta adresi šajā vietnē, izmantojot kontaktu veidlapu, jūs piekrītat saņemt e-pastus no mūsu klientu apkalpošanas un pārdošanas nodaļām.
Iesniedzot savu e-pasta adresi šīs vietnes kājenes sadaļā, jūs piekrītat saņemt e-pasta vēstules no mūsu mārketinga nodaļas.
Savu dalību jebkurā no šiem e-pasta sarakstiem jebkurā laikā varat atcelt, atteikdamies no abonēšanas - šī iespēja ir iekļauta attiecīgajā e-pasta vēstulē. Mēs sūtām e-pasta vēstules tikai tiem cilvēkiem, kuri ir pilnvarojuši mūs sazināties ar viņiem tieši vai ar trešās puses starpniecību. Mēs nesūtām nevēlamus komerciālus e-pastus.
Pasūtījuma apstrādes procesā iesniegtās e-pasta adreses tiks izmantotas tikai un vienīgi, lai nosūtītu jums informāciju un atjauninājumus saistībā ar jūsu pasūtījumu. Tomēr, ja esat sniedzis mums to pašu e-pasta adresi, izmantojot citu metodi, mēs varam to izmantot jebkuram no šajā politikā minētajiem mērķiem.
Piezīme: Ja jebkurā brīdī vēlaties atteikties no turpmāko e-pasta vēstuļu saņemšanas, mēs katra e-pasta apakšā pievienojam detalizētus norādījumus par atteikšanos no abonēšanas.


Cik ilgi mēs glabājam jūsu informāciju?

Mēs glabājam jūsu informāciju tikai tik ilgi, kamēr tā mums ir nepieciešama, lai sniegtu jums DEAC.EU pakalpojumus un sasniegtu šajā politikā aprakstītos mērķus. Kad jūsu informācija mums vairs nav jāizmanto un mums nav vajadzības to saglabāt, lai izpildītu savas juridiskās vai regulatīvās saistības, mēs to vai nu dzēsīsim no savām sistēmām, vai arī anonimizēsim, lai nevarētu jūs identificēt.


Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju?

Mēs īstenojam dažādus drošības pasākumus, lai saglabātu jūsu personiskās informācijas drošību, kad ievadāt, iesniedzat vai piekļūstat savai personiskajai informācijai. Visa sniegtā sensitīvā/kredīta informācija tiek pārsūtīta, izmantojot Secure Socket Layer (SSL) tehnoloģiju, un pēc tam šifrēta mūsu Maksājumu vārtejas pakalpojumu sniedzēju datubāzē, kas ir pieejama tikai tiem, kam ir īpašas piekļuves tiesības šādām sistēmām un kam ir pienākums saglabāt informācijas konfidencialitāti. Pēc darījuma jūsu privātā informācija (kredītkartes, sociālās apdrošināšanas numuri, finanšu dati u. c.) nekad netiek saglabāta. Tomēr mēs nevaram nodrošināt vai garantēt DEAC.EU nosūtītās informācijas pilnīgu drošību vai garantēt, ka jūsu informācijai Pakalpojumā nevar piekļūt, to izpaust, izmainīt vai iznīcināt, ja tiek pārkāpti kādi mūsu fiziskie, tehniskie vai pārvaldības drošības pasākumi.


Vai mana informācija var tikt pārsūtīta uz citām valstīm?

DEAC.EU ir reģistrēts Latvijā, Eiropas Savienībā. Informācija, kas apkopota mūsu tīmekļa vietnē, tiešā mijiedarbībā ar jums vai izmantojot mūsu palīdzības pakalpojumus, laiku pa laikam var tikt nodota mūsu birojiem vai personālam, vai trešajām pusēm, kas atrodas visā pasaulē, un var tikt skatīta un izvietota jebkurā pasaules valstī, tostarp valstīs, kurās nav vispārēji piemērojamu likumu, kas reglamentē šādu datu izmantošanu un nodošanu. Ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti, izmantojot jebkuru no iepriekš minētajām iespējām, jūs brīvprātīgi piekrītat šādas informācijas pārrobežu pārsūtīšanai un mitināšanai.

Parasti mēs izmantojam Eiropas Komisijas standarta līguma klauzulas, lai pārsūtītu jūsu Personas datus no EEZ saņēmējiem valstīs ārpus EEZ, kuras Eiropas Komisija nav atzinusi par atbilstošas jurisdikcijas valstīm. Piemērojamās līguma standartklauzulas nosaka mūsu kā atbildīgās puses un saņēmējas puses tiesības un pienākumus, lai nodrošinātu atbilstošu datu aizsardzību datu nosūtīšanai saņēmējai pusei. Tās ietver arī konkrētus tehnoloģiskus un organizatoriskus pasākumus, ko saņēmēja puse ir pieņēmusi, lai garantētu, ka personas datu drošība kopumā ir līdzīga VDAR standartiem.


Vai informācija, kas apkopota, izmantojot DEAC.EU pakalpojumu, ir droša?

Mēs veicam piesardzības pasākumus, lai aizsargātu jūsu informācijas drošību. Mēs īstenojam fiziskas, elektroniskas un vadības procedūras, kas palīdz aizsargāt, novērst nesankcionētu piekļuvi, uzturēt datu drošību un pareizi izmantot jūsu informāciju. Lai gan mēs pieliekam saprātīgas pūles, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs nevaram garantēt tās pilnīgu drošību. Ja piemērojamie tiesību akti nosaka jebkādu neatsaucamu pienākumu aizsargāt jūsu personisko informāciju, jūs piekrītat, ka tīša ļaunprātīga rīcība būs standarts, kas tiks izmantots, lai novērtētu mūsu atbilstību šim pienākumam.


Vai es varu atjaunināt vai labot savu informāciju?

Jūsu tiesības pieprasīt atjauninājumus vai labojumus DEAC.EU apkopotajā informācijā ir atkarīgas no jūsu attiecībām ar DEAC.EU.

Personāls var atjaunināt vai labot savu informāciju saskaņā ar mūsu uzņēmuma iekšējiem nodarbinātības noteikumiem.

Klientiem ir tiesības pieprasīt ierobežot noteiktu personiski identificējamas informācijas izmantošanu un izpaušanu kā norādīts turpmāk. Jūs varat sazināties ar mums, lai (1) atjauninātu vai labotu savu personiski identificējamo informāciju, (2) mainītu savas izvēles attiecībā uz saziņu un citu informāciju, ko saņemat no mums, vai (3) dzēstu mūsu sistēmās saglabāto personiski identificējamo informāciju par jums (saskaņā ar nākamo punktu), atceļot savu līgumu.
Šādi atjauninājumi, labojumi, izmaiņas un dzēsumi neietekmēs citu mūsu uzturēto informāciju vai informāciju, ko esam snieguši trešām personām saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku pirms šāda atjauninājuma, labojuma, izmaiņas vai dzēšanas.
Jums jāapzinās, ka tehnoloģiski nav iespējams no mūsu sistēmas dzēst katru ierakstu ar informāciju, ko esat mums sniedzis. Nepieciešamība dublēt mūsu sistēmas, lai aizsargātu informāciju no nejaušas pazaudēšanas, nozīmē, ka jūsu informācijas kopija var pastāvēt neizdzēšamā formā, kuru mums būs grūti vai neiespējami atrast. Nekavējoties pēc jūsu pieprasījuma saņemšanas visa personas informācija, kas glabājas mūsu aktīvi izmantotajās datubāzēs un citos viegli atrodamos datu nesējos, tiks atjaunināta, labota, mainīta vai attiecīgi dzēsta, tiklīdz tas būs pamatoti un tehniski iespējams.

Ja esat galalietotājs un vēlaties atjaunināt, dzēst vai saņemt mūsu rīcībā esošo informāciju par jums, varat to izdarīt, sazinoties ar organizāciju, kuras klients esat.


Personāls

Ja esat DEAC.EU darbinieks vai pieteikuma iesniedzējs, mēs apkopojam informāciju, ko jūs mums sniedzat brīvprātīgi. Mēs izmantojam savākto informāciju cilvēkresursu vajadzībām, lai administrētu pabalstus darbiniekiem un pārbaudītu pretendentus.

Jūs varat sazināties ar mums, lai (1) atjauninātu vai labotu savu informāciju, (2) mainītu savas preferences attiecībā uz saziņu un citu informāciju, ko saņemat no mums, vai (3) saņemtu ierakstu par mūsu rīcībā esošo informāciju, kas attiecas uz jums. Šādi atjauninājumi, labojumi, izmaiņas un dzēsumi neietekmēs citu mūsu uzturēto informāciju vai informāciju, ko esam snieguši trešām personām saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku pirms šāda atjauninājuma, labojuma, izmaiņas vai dzēšanas.


Uzņēmuma pārdošana

Mēs paturam tiesības nodot informāciju trešai pusei, ja tiek pārdoti, apvienoti vai citādi nodoti visi vai būtībā visi DEAC.EU vai jebkuras tās korporatīvās filiāles (kā definēts šajā dokumentā) aktīvi vai tā DEAC.EU vai jebkuras tās korporatīvās filiāles daļa, uz kuru attiecas Pakalpojums, vai ja mēs pārtraucam savu darbību vai iesniedzam lūgumrakstu vai pret mums ir iesniegts lūgumraksts par bankrotu, reorganizāciju vai līdzīgu procesu, ar nosacījumu, ka trešā puse piekrīt ievērot šīs Privātuma politikas noteikumus.


Saistītie uzņēmumi

Mēs varam izpaust informāciju (tostarp personisko informāciju) par jums saviem korporatīvajiem saistītajiem uzņēmumiem. Šajā Privātuma politikā "korporatīvais saistītais uzņēmums" ir jebkura persona vai organizācija, kas tieši vai netieši kontrolē, ir kontrolēta vai atrodas kopīgā kontrolē ar DEAC.EU, neatkarīgi no tā, vai tas ir īpašumtiesību vai citu iemeslu dēļ. Jebkādu ar jums saistītu informāciju, ko mēs sniedzam saviem korporatīvajiem saistītajiem uzņēmumiem, šie korporatīvie saistītie uzņēmumi apstrādās saskaņā ar šīs Privātuma politikas noteikumiem.


Reglamentējošie tiesību akti

Šo Privātuma politiku reglamentē Latvijas tiesību akti, neņemot vērā tiesību normu kolīzijas noteikumus. Jūs piekrītat ekskluzīvai tiesu jurisdikcijai saistībā ar jebkuru prasību vai strīdu, kas rodas starp pusēm saskaņā ar šo Privātuma politiku vai saistībā ar to, izņemot personas, kurām var būt tiesības iesniegt prasības saskaņā ar Privātuma vairoga vai Šveices un ASV regulējumu.

Šo Līgumu un tīmekļa vietnes lietošanu reglamentē Latvijas tiesību akti, izņemot tiesību kolīziju normas. Uz tīmekļa vietnes lietošanu var attiekties arī citi vietējie, štata, valsts vai starptautiskie likumi.

Izmantojot DEAC.EU vai sazinoties ar mums tieši, jūs apliecināt, ka piekrītat šai Privātuma politikai. Ja nepiekrītat šai Privātuma politikai, jums nevajadzētu strādāt ar mūsu vietni vai izmantot mūsu pakalpojumus. Turpmāka vietnes lietošana, tieša sadarbība ar mums vai pēc tam, kad ir publicētas šīs Privātuma politikas izmaiņas, kas būtiski neietekmē jūsu personiskās informācijas izmantošanu vai izpaušanu, nozīmē, ka jūs piekrītat šīm izmaiņām.


Jūsu piekrišana

Mēs esam atjauninājuši savu Privātuma politiku, lai nodrošinātu jums pilnīgu pārredzamību par to, kas tiek iestatīts, kad apmeklējat mūsu vietni, un kā tas tiek izmantots. Izmantojot mūsu vietni, reģistrējot kontu vai veicot pirkumu, jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai un piekrītat tās noteikumiem.


Saites uz citām vietnēm

Šī Privātuma politika attiecas tikai uz Pakalpojumiem. Pakalpojumi var saturēt saites uz citām tīmekļa vietnēm, kuras DEAC.EU nepārvalda un nekontrolē. Mēs neesam atbildīgi par šādu vietņu saturu, precizitāti vai tajās paustajiem viedokļiem, un mēs neizmeklējam, neuzraugām un nepārbaudām šādu vietņu precizitāti vai pilnīgumu. Lūdzu, atcerieties, ka, izmantojot saiti, lai no Pakalpojumiem pārietu uz citu vietni, mūsu Privātuma politika vairs nav spēkā. Uz jūsu pārlūkošanu un mijiedarbību citās vietnēs, tostarp tajās, uz kurām mūsu platformā ir saite, attiecas attiecīgās vietnes noteikumi un politikas. Šādas trešās puses var izmantot savas sīkdatnes vai citas metodes, lai vāktu informāciju par jums.


Sīkdatnes

DEAC.EU izmanto "Sīkdatnes", lai identificētu jūsu apmeklētās mūsu vietnes sadaļas. Sīkdatne ir neliels datu elements, ko tīmekļa pārlūkprogramma saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē. Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, bet tās nav būtiski nepieciešamas to izmantošanai. Lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var iestatīt, lai atspējotu Sīkdatņu izmantošanu. Tomēr, ja atspējosiet Sīkdatnes, iespējams, nevarēsiet pareizi vai vispār nevarēsiet piekļūt mūsu vietnes funkcijām. Mēs nekad Sīkdatnēs neievietosim personiski identificējamu informāciju.


Sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju bloķēšana un atspējošana

Neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas varat arī iestatīt pārlūkprogrammu tā, lai tā bloķētu sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, taču šāda darbība var bloķēt mūsu būtiskās sīkdatnes un neļaut mūsu vietnei pienācīgi darboties, un jūs, iespējams, nevarēsiet pilnībā izmantot visas tās funkcijas un pakalpojumus. Jums arī jāapzinās, ka varat zaudēt daļu saglabātās informācijas (piemēram, vietnes iestatījumus), ja bloķējat sīkdatnes savā pārlūkprogrammā. Dažādās pārlūkprogrammās ir pieejamas dažādas vadības ierīces. Sīkdatnes vai sīkdatņu kategorijas atspējošana neizdzēš sīkdatni no jūsu pārlūkprogrammas, jums tas būs jādara pašam no pārlūkprogrammas; lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet pārlūkprogrammas palīdzības izvēlni.


Remārketinga pakalpojumi

Mēs izmantojam atkārtota repakalpojumus. Kas ir remārketings? Digitālajā mārketingā remārketings (vai atkārtota mērķēšana) ir reklāmas rādīšana internetā cilvēkiem, kuri jau ir apmeklējuši jūsu vietni. Tas ļauj jūsu uzņēmumam radīt iespaidu, ka tas "seko" cilvēkiem internetā, izvietojot reklāmas tīmekļa vietnēs un platformās, kuras tie visbiežāk izmanto.


Bērnu privātums

Mēs neuzrunājam personas, kas jaunākas par 13 gadiem. Mēs apzināti nevācam personiski identificējamu informāciju no personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Ja jūs esat vecāks vai aizbildnis un jums ir zināms, ka jūsu bērns ir sniedzis Mums Personas datus, lūdzu, sazinieties ar Mums. Ja Mēs uzzinām, ka esam apkopojuši Personas datus no personas, kas jaunāka par 13 gadiem, bez vecāku piekrišanas pārbaudes, mēs veicam pasākumus, lai šo informāciju dzēstu no Mūsu serveriem.


Izmaiņas mūsu Privātuma politikā

Mēs varam mainīt savus Pakalpojumus un politiku, un mums var būt nepieciešams veikt izmaiņas šajā Privātuma politikā, lai tā precīzi atspoguļotu mūsu Pakalpojumus un politiku. Ja vien likumā nav noteikts citādi, mēs jums nepaziņosim (piemēram, izmantojot mūsu Pakalpojumu), pirms veicam izmaiņas šajā Privātuma politikā. Ja turpināsiet izmantot Pakalpojumu, jums būs saistoša atjauninātā Privātuma politika. Ja nevēlaties piekrist šai vai jebkurai atjauninātai Privātuma politikai, varat dzēst savu kontu vai pārtraukt izmantot Pakalpojumus.


Trešo pušu pakalpojumi

Mēs varam rādīt, iekļaut vai padarīt pieejamu trešo personu saturu (tostarp datus, informāciju, lietojumprogrammas un citus pakalpojumus) vai nodrošināt saites uz trešo personu vietnēm vai pakalpojumiem (" Trešo pušu pakalpojumi").
Jūs atzīstat un piekrītat, ka DEAC.EU nav atbildīgs par Trešo pušu pakalpojumiem, tostarp par to precizitāti, pilnīgumu, savlaicīgumu, derīgumu, atbilstību autortiesībām, likumību, pieklājību, kvalitāti vai jebkuru citu to aspektu. DEAC.EU neatzīst un neuzņemas nekādu atbildību vai saistības pret jums vai jebkuru citu personu vai organizāciju par Trešo pušu pakalpojumiem.
Trešo pušu pakalpojumi un saites uz tiem tiek sniegtas tikai jūsu ērtībai, un jūs tiem piekļūstat un izmantojat tos tikai uz savu risku un saskaņā ar šo trešo pušu noteikumiem un nosacījumiem.


Facebook Pixel

Facebook Pixel ir analīzes rīks, kas ļauj novērtēt reklāmas efektivitāti, izprotot cilvēku darbības jūsu vietnē. Izmantojot Pixel, varat pārliecināties, ka jūsu reklāmas tiek rādītas pareizajiem lietotājiem. Facebook Pixel var vākt informāciju no jūsu ierīces, kad izmantojat pakalpojumu. Facebook Pixel vāc informāciju, kas tiek glabāta saskaņā ar tā Privātuma politiku.

Izsekošanas tehnoloģijas

  -Google Maps API

  Google Maps API ir spēcīgs rīks, ko var izmantot, lai izveidotu pielāgotu karti, meklēšanas karti, reģistrēšanās funkcijas, rādītu tiešraidē sinhronizētus datus ar atrašanās vietu, plānotu maršrutus vai izveidotu kombinācijas, un tie ir tikai daži no pakalpojumiem.
  Google Maps API var vākt informāciju no jums un jūsu Ierīces drošības nolūkos.
  Google Maps API apkopo informāciju, kas tiek glabāta saskaņā ar tās Privātuma politiku.

  - Sīkdatnes

  Mēs izmantojam Sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, bet tās nav būtiski nepieciešamas to izmantošanai.
  - Sesijas

  DEAC.EU izmanto "Sesijas", lai identificētu mūsu tīmekļa vietnes sadaļas, kuras esat apmeklējis. Sesija ir neliels datu elements, ko tīmekļa pārlūkprogramma saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē.


Informācija par Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR)

Ja atrodaties Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ), iespējams, mēs vācam un izmantojam jūsu informāciju, un šajā mūsu Privātuma politikas sadaļā mēs precīzi paskaidrosim, kā un kāpēc šie dati tiek vākti un kā mēs nodrošinām šo datu aizsardzību, lai tie netiktu pavairoti vai izmantoti nepareizā veidā.


Kas ir VDAR?

VDAR ir ES mēroga privātuma un datu aizsardzības likums, kas reglamentē, kā uzņēmumi aizsargā ES iedzīvotāju datus, un pastiprina ES iedzīvotāju kontroli pār saviem personas datiem.

VDAR attiecas uz jebkuru globāli strādājošu uzņēmumu, ne tikai uz ES reģistrētiem uzņēmumiem un ES iedzīvotājiem. Mūsu klientu dati ir svarīgi neatkarīgi no to atrašanās vietas, tāpēc esam ieviesuši VDAR kontroli kā pamatstandartu visām mūsu darbībām visā pasaulē.


Kas ir personas dati?

Jebkuri dati, kas attiecas uz identificējamu vai identificētu personu. VDAR aptver plašu informācijas spektru, ko var izmantot atsevišķi vai kopā ar citu informāciju, lai identificētu personu. Personas dati nav tikai personas vārds vai e-pasta adrese. Daži piemēri ir finanšu informācija, politiskie uzskati, ģenētiskie dati, biometriskie dati, IP adreses, fiziskās adreses un etniskā piederība.


Datu aizsardzības principi ietver šādas prasības:

  - Savāktie personas dati jāapstrādā godprātīgi, likumīgi un pārredzami, un tie jāizmanto tikai tādā veidā, kādu persona varētu pamatoti sagaidīt.
  - Personas datus drīkst vākt tikai konkrētam nolūkam, un tos drīkst izmantot tikai šim nolūkam. Organizācijām, vācot personas datus, ir jānorāda, kādēļ tām tie ir nepieciešami.
  - Personas datus nedrīkst glabāt ilgāk, nekā nepieciešams, lai izpildītu vākšanas mērķi.
  - Personām, uz kurām attiecas VDAR, ir tiesības piekļūt saviem personas datiem. Tās var arī pieprasīt savu datu kopiju, kā arī atjaunināt, dzēst, ierobežot vai pārvietot savus datus uz citu organizāciju.


Kāpēc VDAR ir svarīga?

VDAR nosaka jaunas papildu prasības attiecībā uz to, kā uzņēmumiem jāaizsargā savāktie un apstrādātie personas dati. Tā arī paaugstina atbilstības nodrošināšanas prasības, jo pastiprina tiesību aktu izpildi un nosaka lielākus sodus par pārkāpumiem. Mēs DEAC.EU esam pārliecināti, ka jūsu datu konfidencialitāte ir ļoti svarīga, un mēs jau esam ieviesuši stabilu drošības un konfidencialitātes praksi, kas pārsniedz šīs jaunās regulas prasības.

Starptautiska datu pārsūtīšana

Attiecībā uz EEZ, Šveicē vai Apvienotajā Karalistē esošo datu subjektu personas datiem, kurus Klients pārsūta DEAC vai atļauj DEAC piekļūt, puses vienojas, ka, noslēdzot DPA, tās izpilda arī Standarta līguma klauzulas, kas tiks iekļautas ar atsauci un ir DPA neatņemama sastāvdaļa. Puses vienojas, ka attiecībā uz līguma standartklauzulu elementiem, kuriem nepieciešams pušu ieguldījums, 1.-3. pielikumā ir iekļauta visa attiecīgā informācija.

ES un ASV un Šveices un ASV Privātuma vairogs

Attiecībā uz personas datiem, ko saņemam no EEZ un Šveices, DEAC ir sertificējis savu atbilstību ES un ASV Privātuma vairoga ietvarstruktūrai un Šveices un ASV Privātuma vairoga ietvarstruktūrai, ko attiecībā uz personas datu vākšanu, izmantošanu un saglabāšanu no šīm valstīm ir noteicis ASV Tirdzniecības departaments.    Lai piekļūtu Privātuma vairoga sarakstam un uzzinātu sīkāku informāciju par mūsu sertifikāciju, lūdzu, apmeklējiet: https://www.privacyshield.gov/.

DEAC pašlaik izmanto standarta līguma klauzulas saistībā ar datu pārsūtīšanu no EEZ uz ASV, ciktāl ES un ASV Privātuma vairogs tiek uzskatīts par spēkā neesošu un citi līdzekļi vēl nav ieviesti.

Personas datu subjekta tiesības - piekļuve datiem, datu pārnesamība un dzēšana

Mēs esam apņēmušies palīdzēt saviem klientiem izpildīt VDAR noteiktās datu subjektu tiesību prasības. DEAC.EU apstrādā vai glabā visus personas datus pie pilnībā pārbaudītiem, DPA prasībām atbilstošiem piegādātājiem. Visas sarunas un personas datus mēs glabājam līdz 6 gadiem, ja vien jūsu konts nav dzēsts. Šādā gadījumā mēs atbrīvojamies no visiem datiem saskaņā ar mūsu Pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Privātuma politiku, taču mēs tos neglabāsim ilgāk par 60 dienām.

 

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar mums, ja jums rodas jebkādi jautājumi.

 - E-pasts:  [email protected]
 - Tālrunis:  +371 6707 2100
 - Saite:  https://www.deac.eu/par-mums/kontakti/lv/
 - Adrese: Čuibes iela 17, Rīga, LV-1063 Latvija